Головна >> Послуги >> Юридичні послуги фiзичним особам

Юридичні послуги фiзичним особам

Клієнти ЮФ «Москаленко і Партнери» - громадяни України, Росії, Великобританії, Туреччини та інших країн, які звертаються до нас за вирішенням своїх приватних питань в Україні та за кордоном. Кожна людина, яка звернулась до нас, може розраховувати на підвищену увагу, повну конфіденційність, розуміння і оперативне надання послуг найвищої якості.

Метою нашої роботи з кожним клієнтом є повне вирішення поставленої проблеми.

Ми пропонуємо послуги з усіх питань сімейного, спадкового, трудового, страхового, земельного та корпоративного права, еміграції, приватизації, інвестування, стягнення боргів, відчуження та придбання майна або майнових прав, кредитних правовідносин, авторських прав, реєстрацію майнових прав на нерухомість, антиколекторські послуги , консультування з питань оподаткування доходів фізичних осіб та ефективний захист інтересів клієнта в судах України будь-якої інстанції, а також у Європейському суді з прав людини.

Вартість наших послуг є помірною і визначається в залежності від складності, обсягу та тривалості роботи. Постійним клієнтам ми надаємо знижки.

Більш докладно про різні види послуг Ви можете прочитати у відповідних підрозділах, перейшовши за посиланням:

http://www.moskalenkolawyers.com.ua/uk/Services-.html

 

Рекомендації клієнтів

 • Юлія Богдан

  Юрист

   У складні моменти життя всім потрібно мати телефон таких професіоналів і відповідальних, чесних і грамотних адвокатів! Процвітання Вам!

 • Ольга Переверзєва

   Ігор Юрійович і Анастасія Володимирівна допомогли нам вирішити кредитний спір з "Альфа Банком" на максимально вигідних умовах для нас і не програли жодного суду.

 • Світлана Українець

  м. Київ

   «Рекомендую Юридичну фірму «Москаленко і Партнери» для захисту в судових справах».  

 • Ярошенко Ірина Володимирівна

  м. Кривий Ріг

  «Рекомендую Юридичну фірму «Москаленко і Партнери» всім приватним підприємцям для захисту в податкових справах».

 • Тетяна Приймак

  м. Вишневе

   «Дуже раді, що нам порекомендували цю фірму і ми скористалися послугами. Величезне спасибі! Хочу сказати всім, хто потрапив у важку життєву ситуацію, звертайтеся за допомогою до адвокатів Юридичної фірми "Москаленко і Партнери", не пошкодуєте».  

 • Іван В.

  м. Київ

   «Юристи "ЮФ "Москаленко і Партнери" професійно провели в суді мою справу по поділу майна після розлучення. Хочу підтвердити професіоналізм адвокатів компанії, хорошу кваліфіковану підготовленість, а також за суто людські якості - вислухати клієнта, підказати і виробити спільну стратегію щодо захисту клієнта. Також хочу висловити особисто "Велике Спасибі" за участь в справі Анастасії Володимирівни та Ігоря Юрійовича, адвоката і керівника компанії. З Вашого боку успішно і якісно було проведено багато роботи, за що Вам і Вашому колективу щиро вдячний!!!»  

 • Ірина Березнюк

  Нью-Йорк, США

   «Спасибі Вам за професіоналізм і ідеально виконану роботу! Дуже було приємно з Вами співпрацювати. Якщо комусь із моїх знайомих знадобляться послуги юристів, я буду рекомендувати Вас і Вашу фірму»

 • Олена Ісманова

  м. Київ

   "Юридична фірма «Москаленко і Партнери» здійснює дуже хороші, якісні, корисні консультації,  надає моральну та психологічну підтримку, і виграла для мене 3 майнових спори. Я раджу їх усім знайомим і друзям".

 • Олексій Терьохін, "Життя без боргів"

  "Співпрацюючи з компанією "Москаленко і Партнери" більше двох років, ми переконалися у високій якості роботи, професіоналізмі та уважному ставленні до своїх клієнтів. Завдяки багатому практичному досвіду в сфері вирішення різноманітних кредитних спорів, юристи компанії вирішують найбільш складні та нестандартні ситуації, і реально допомагають багатьом людям значно покращити умови обслуговування своїх кредитних зобов'язань і зберегти значні суми коштів". 

 • Олександр Дуц

  Приватний підприємець

  "На всьому етапі співпраці з A. Москаленко і її колегами не виникло і частки сумніву в їх професіоналізмі в наданні юридичних послуг у спорах з банками. Завжди мав повну інформацію про хід справи і про перспективи, незважаючи на неоднозначну ситуацію в українській судовій системі. Щире спасибі! Зберегли мені чимало коштів, і головне нервів!

 • Дмитро Дубенський

  Головний редактор порталу GlavNews, журналіст, редактор ІГ

  "Завдяки особисто Анастасії Москаленко та її компанії ЮФ "Москаленко і Партнери ", - мені вдалося виграти вже три суди. По двох справах я переміг у позовах до своїх колишніх роботодавців щодо виплати боргів по зарплаті, а ще по одній справі мені вдалося домогтися захисту моїх майнових прав в суперечці з родичами. Робота Анастасії Москаленко та співробітників її фірми відрізняється від багатьох юркомпаній високим професіоналізмом, оперативністю рішень і дій, позитивним результатом для клієнтів, високою якістю при більш ніж демократичних тарифах за обслуговування. Дякую Анастасії і компанії "Москаленко і Парнери" за хорошу і результативну роботу і бажаю в майбутньому ще більших успіхів на ниві захисту прав українців".

 • Ярослав Радін

  Засновник ТОВ

  "Ми співпрацюємо з ЮФ "Москаленко і Партнери" з 2007 року. Як діловий партнер, вони завжди виправдовують нашу довіру і дають нам грамотні, вичерпні і практичні юридичні консультації. Також захищали наші інтереси в суді. Слід відзначити їх оперативність і високу культуру обслуговування клієнтів. З ними просто приємно порадитись!"

 • Віктор Копченко

  Приватний підприємець

  "Команда фірми "Москаленко і Партнери" протягом п’яти років представляли мої інтереси у спорах з банками. Анастасія Володимирівна та Наталія Степанівна проявили високий рівень адвокатської майстерності, якого не змогли забезпечити юристи, які практикують в Донецькій області. Було виграно декілька складних судових спорів і своєчасно надано грамотні поради, які дозволили зберегти мою власність. Це злагоджений колектив, який завжди в найкоротші терміни надає юридичну допомогу на високому рівні. Тільки на такій команді будується професійна Україна".

 • Брайан Райт

  "Я був дуже задоволений професійним обслуговуванням, наданим мені Юридичною фірмою "Москаленко і Партнери" за розумною ціною з досягненням першокласних  результатів. Знаходячись у Британії, я переживав, але пані Москаленко у Києві, а пані Кондрацька – у Лондоні зробили комунікацію простою, зокрема завдяки відмінним знанням англійської. Я без сумнівів рекомендую ЮФ "Москаленко і Партнери".

 • Шахан Айдин

  Директор та засновник

  "В якості компанії з іноземними інвестиціями "Кар Спа Україна" ми плідно співпрацюємо з "Москаленко і Партнери" з червня 2010 року. Вони займаються усіма нашими юридичними питаннями. Їх молода, амбіційна, професійна, надійна, орієнтована на результат команда завоювала нашу довіру. Ми особливо рекомендуємо цю юридичну фірму іноземним компаніям завдяки їх комунікативним навичкам, знанням місцевих особливостей та міжнародному досвіду".

 • Георгій Оніщенко

  Президент ВГО

  "ЮФ "Москаленко і Партнери" - це поєднання найкращої якості юридичних послуг, високого професіоналізму в сфері правового регулювання діяльності громадських організацій та стійкого прагнення досягати успіху в найскладніших судових справах".